VACATURE
Muziekschool Waterland: Marketing Coördinator
Muziekschool Waterland in Purmerend (regio Waterland) zoekt een Marketing Coördinator voor 20-24 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie | Sluitingsdatum: 11 augustus 2026.
Muziekschool Waterland wil iedereen, van jong tot oud, inspireren om muziek te beoefenen. Muziekeducatie moet betaalbaar en toegankelijk zijn en zorgen voor sociale inclusie en verbinding in de regio. Muziekschool Waterland streeft daarom naar een samenhangend pakket van activiteiten, projecten en cursussen met een grote mate van sociale waarde. Muziekeducatie die leidt tot een grotere cultuurparticipatie in de regio.
Marketing coördinator
20-24 uur per week
Ben jij een creatieve marketing- en communicatiemedewerker met een groot organisatorisch talent? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Je combineert je passie voor cultuur met je expertise in marketing om een bruisende online en offline gemeenschap aan Muziekschool Waterland te binden. Je werkt nauw samen met het coördinatorenteam om wervingscampagnes te ontwikkelen die de verschillende doelgroepen aanspreken en de groei stimuleren. Je bent in de volle breedte werkzaam van het bijhouden van de site en social media tot het opzetten en uitvoeren van diverse promotieactiviteiten.
Wat ga je doen
· Je bedenkt en ontwikkelt samen met de coördinatoren diverse promotieacties voor onze activiteiten en voert deze uit.
· Je schrijft en verstuurt persberichten en nieuwsbrieven.
· Je verzorgt vormgevingswerkzaamheden voor (social)content en vertaalt deze naar advertenties, posters en flyers.
· Je beheert onze sociale media kanalen en verzorgt de content.
· Je ondersteunt het opbouwen van community marketing door het betrekken van nieuwe publieksgroepen en het creëren en vasthouden van onze loyale achterban.
· Je onderhoudt de website en monitort het websiteverkeer en conversies met als doel het meten van onze marketinginspanningen.
Wat vragen wij
· Basiskennis van WordPress, Google Ads, Facebook, Instagram, LinkedIn en Youtube
· Ervaring in marketing en communicatie, bij voorkeur in de cultuur- of onderwijssector.
· Jij kunt goed plannen: je weet prioriteiten te stellen en laat je niet gek maken door adhoc klussen die voorbij komen.
· Je kunt zelfstandig bijdragen aan het ontwikkelen van marketingmaterialen en/of content en bent creatief ingesteld.
· Je bent communicatief erg sterk: zowel in woord als geschrift.
· Je kunt werken met programma’s als Office365 en hebt bij voorkeur ervaring met Adobe en/of andere beeldbewerkingsprogramma’s.
· Je hebt bij voorkeur een HBO-diploma op het gebied van marketing/communicatie en/of ervaring in het werkveld. Maar ben je pas afgestudeerd? Ook dan nodigen we je uit om te reageren!
· Je hebt affiniteit met de culturele sector en woont in de regio.
Wat bieden wij jou?
· Een dynamische, stimulerende werkomgeving waarin je de mogelijkheid krijgt op een positieve impact te hebben op het culturele klimaat in de regio Waterland.
· Een betrokken en ondersteunend team dat samenwerking en creativiteit aanmoedigt.
· Een informele werksfeer met ruimte voor eigen initiatief en ideeën.
· Een salaris dat is gebaseerd op schaal 7 van de cao Kunsteducatie (€2.834 – €4.059 op basis van fulltime (36 uur).
· Flexibel werken met een jaarurensystematiek.
· Mogelijkheid om deels thuis te werken.
· Deelname aan een goede pensioenregeling van PFZW.
· Een scholingsbudget van €252,- per jaar om je te blijven ontwikkelen.
· Vakantiegeld (8%) en Eindejaarsuitkering (5%).
· 31 vakantiedagen op basis van fulltime.
Heb jij belangstelling voor deze functie?
Wil jij onze nieuwe collega worden? Laat dit dan voor 11 augustus aan ons weten! Solliciteren kan door je motivatie en CV te mailen maar je mag jezelf ook op een andere manier aan ons voorstellen.Gesprekken zullen waarschijnlijk plaatsvinden op 26 augustus 2026 . Fijn als je deze datum vast vrij houdt in je agenda.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet gewaardeerd.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.